lk İşaret Geldi! Haberler pek içaçıcı degil. Detayları yazacağım. https://www.youtube.com/watch?v=J8sErMNTVLo
Arkadaşlar, açıklama yapmamamdaki esas sebep bunu, yazıp yazmama konusundaki kararsızlığımdı. Bu kararı düşünmem gerekiyordu. Ve bunu bayağı bir düşündüm. Buna hazır olup olmamak ayrı bir konu olsa da hazır olmayanlar için bir şeyi açıklamamanın, hazır olanlara bir haksızlık olacağına karar verdim. Ve de açıklamaya karar verdim.
Gelen bilgi haber şöyle; Öncelikle bu durumun insanlığın bir kaderi olduğunu; sadece bedenimize göre değil esas olarak ruhumuza, bilincimize göre yeni ortamda/alemde yer alacağımızı bilmemiz gerekmektedir.
Dünyamıza dış atmosferden bir kitle bırakılmaştır. Bu kitle kozmik alandan üst boyut varlıklarca tasarlanmış ve bırakılmıştır. Bu kitle, esası itibariyle hava yoluyla etkileşime giren yeni bir tür patojen içermektedir. Bu patojen, hava yoluyla bulaşacak şekikde ve de ölümcül olacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun yaklaşık 4- 6 ay icinde aktifleşmesi ve yayılmaya başlaması beklenilmektedir. Etkisinin hızı ve tamamlanmasının ne kadar süreceği belirtilmemiştir. Bu patojen, kişide vücut/bilinç durumuna göre değişken etki ile etkileşime geçecektir. Bu sebeple, şuan ki duruma göre hayatını kaybedecek insan sayısının yaklaşık 6.240 milyon kişi olacağı tahmin edilmektedir. Danth Yunus Nacar