İçsel Olarak Duyulan Sesler Hk : Değerli Arkadaşlarım, Son yıllarda genellikle sol kulakta sürekli; sağ kulakta ise zaman zaman ''elektriksel cızırtı, radyo paraziti, metalik sürtünme'' şeklinde beyinde içsel olarak duyulan sesleri, kısa olacak 4 başlıkta ele almalıyız. (Burada amaç esas olarak 2. 3. ve 4. başlığa giren durumlardır.)
1- Kulak zarında ya da duyu sinirlerinde oluşan, fiziksel tahribat sonucu tınlama. (Bu bir sağlık sorunudur)
2- İmplat sebebiyle zaman zaman olan kısa süreli güçlü çınlama. Bu çınlama, üst boyut varlıklarca insanlara yerleştirilen implatların, gözlemleme yapılırken duyu sinirlerinde oluşan elektriksel etkilerdir.
3- Bedensel dönüşüm içim kozmik bilinçten gelen, ancak uygun titreşime sahip kişilerce alınabilinen ''radyo paraziti, elektriksel metalik'' şekilde sol kulakta, beyinde sürekli ve içsel olarak duyulan ses olarak duyulan/algılanılan ışınlar. Bu ışınlar, bedende kök hücre yenilenmesi ve hücrelerin silisyum bazdan kristal baza dönüşümünü sağlamaktadır.
4.Sağ kulakta zaman zaman duyulan trompet, borazan ya da uğultu sesi, o kişi için uyanış belirtisi olan, kozmik çağrının belirtisidir. Bu, o kişi için mitolojide ve kutsal kitaplarda İsrafil'in Sura Üflemesi denilen olaydır.
Bunların, gerek birisi gerekse ikisi, üçü veya dördü birden, aynı anda aynı kişide olabilir. Danth

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.